Žermanická přehrada a okolí

O nás

Lokalita kempu přímo vybízí k tomu, aby byl buď místem vašeho odpočinku, relaxace či aktivně strávené dovolené. Kemp je výbornou základnou pro výlety do okolí, ať už do blízkých měst Havířova či Frýdku-Místku, nebo výpravami za krásou a klidem do blízkých Beskyd. Je vhodný také pro rybáře, lze chytat přímo ze stanu či karavanu.

Kemp pod Husarůvkou můžeme doporučit především lidem s aktivním přístupem k životu i odpočinku, kteří berou život z té příjemnější stránky, vyhledávají společnost a zábavu. Vzhledem k poloze kempu v centru dění, určitě o nic nepřijdete. Ale ti, kteří by se mohli obávat přílišného ruchu a mají rádi klid, můžeme ubezpečit, že na okraji kempu je klid opravdu dostatečný a určitě budete spokojeni.

Sportovní vyžití v okolí je následující: tenisové kurty, bowling, ,,beachvolejbal, víceúčelová hala… Více informací poskytneme na vrátnici.

V okruhu cca 700 m se nachází všechny nejdůležitější služby jako prodejna potravin, obecní úřad, pošta, vyhlídková věž, 3 restaurace, občerstvovací zařízení. Asi 3 km vzdálené zdravotní zařízení taky nemůžeme vynechat. Určitě ho ale nebudete potřebovat :-)

Kemp pod Husarůvkou

Soběšovice
739 22
Moravskoslezský kraj
Sezóna: 1.5-30.9
Místo pro stany: 80
Místo pro karavany: 5

Zdeněk Hrabec | Soběšovice | 739 38 | okr. Frýdek - Místek
mobil: + 420 776 886 583 | email: zdenek.hrabec@seznam.cz
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Frýdku-Místku
by Sky2Sea.net